PRACA

Dołącz do naszego zespołu. Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy.

Kucharz - Warszawa Wawer

W związku z dynamicznym rozwojem, 7th Street Bar & Grill Wawer, sieć restauracji specjalizujących się w daniach kuchni amerykańskiej, poszukuje osoby na stanowisko kucharz.

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami obowiązującymi w sieci;
Kontrola stanu zapasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania restauracji;
Utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń i sprzętów gastronomicznych, narzędzi oraz naczyń;
Aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami restauracji.

Wymagania:
Książeczka zdrowia SANEPiD;
Gotowość do pracy w trybie 2 dni pracy / 2 dni wolne;
Umiejętność pracy w zespole ;
Komunikatywność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków;
Doświadczenie w gastronomii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Pakiet szkoleń przygotowujących do rozpoczęcia pracy;
Możliwość rozwoju zawodowego – cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje;
Pracę w dynamicznie rozwijającej się sieci gastronomicznej;
Umowę o pracę;
Kartę Benefit.

Prosimy wysłanie CV na adres praca.wawer@7street.pl oraz o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

Jednocześnie informujemy, że oferty bez w/w oświadczenia nie będą rozpatrywane. Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wybierz restaurację